- Miško pirkimas visoje Lietuvoje -

UAB ,,Petro medis” PERKA mišką su žeme ir statų mišką išsikirtimui.

Perkame įvairaus amžiaus miškus visoje Lietuvoje. Skubiai įvertiname ir pasiūlome Jums geriausią rinkos kainą. Sumokame avansą, pasirašę preliminarią „Pirkimo – pardavimo sutartį“, galutinai atsiskaitome įformnus teisinius veiksmus pas Jūsų pasirinktą notarą. Galime sumokėti grynaisiais arba pavedimu į Jūsų nurodytą asmeninę/juridinę banko sąskaitą.

Jūsų pasinkimui du pirkimo – pardavimo variantai:

– su žeme;

– be žemės (statų mišką).

Turite miškotvarkos projektą? Žinote kiek ir kokios medienos yra, kokio amžiaus miškas, ką galima kirsti?

Jei norite parduoti statų mišką, jums lieka žemė ir ateities rūpestis – per tris metus atkurti mišką (kirtavietės želdinimas).

Jeigu turite kitokių rūpesčių nei miškas – parduokite mišką su žeme. Nuspręskite, kokia Jūsų turimo   turto kaina ir susisiekite su UAB „Petro medis“ atstovais ( mob. nr. 86 86 82 974, 86 86 82 976, 86 20 98 298) arba užpildykite svetainėje esančią nuorodą – PROGA GAUTI €. Jeigu turite miškotvarkos projektą, galite jį nuskenuoti (ar nufotografuoti) ir atsiųskite jį į mūsų elektroninį paštą petromedis@gmail.com, būtinai parašykite mums ir kadastrinį sklypo numerį, jo pagalba mes lengvai identifikuosime Jūsų sklypą miškų kadastro duomenų bazėje ir galėsime įvertinti medyno rūšinę sudėtį, amžių, o pagal tai ir pasiūlysime Jums geriausią kainą.

Miškas, jo teikiama nauda ir mūsų atsakomybė

Perka miškąMiškas vis labiau vertinamas šių dienų pasaulyje. Kaip rodo išlikę senųjų literatūros kūrinių, statistinių duomenų rankraščiai, nuorašai ir kiti išsaugoti dokumentai lietuviai nuo seno didžiavosi savo miškų galybe, dideliais jų plotais. Būtent miškas ir jo gėrybės padėjo tautai išsimaitinti, pragyventi ir papildomai užsidirbti. Juk čia buvo randama uogų, grybų, išdirbami žvėrių kailiai. Taip pat mūsų kraštas garsėjo ir Europoje buvo gerai žinomas savo medumi, kuris buvo laikomas išskirtinai prabangos preke, todėl jį mainė ir brangiai pardavinėjo ne tik pirkliai, bet kaip dovaną kitų šalių valdžios atstovams įteikdavo mūsų aukščiausi šalies vadovai.

Dauguma tautiečių, vadovaudamiesi minios principu ir visuomenėje nugirstomis žiniomis, baiminasi, jog pastaruoju metu miško iškertama ir eksportuojama labai daug, tačiau tik nedaugelis pasidomi realiais faktais. Oficialiajame statistikos portale esantys duomenys rodo, jog pastaruosius kelerius metus miško plotai, žemė, miškingumas ir medienos tūris mūsų šalyje didėja ir miškų situacija šiuo metu geresnė nei buvo prieš dešimtmetį. Tai lemia griežti miško priežiūros, kirtimo ir atsodinimo reikalavimai, kurių nesilaikant yra numatytos gresiančios baudos. Vadinasi, iškirtus miško plotą jis yra atsodinamas ir toliau prižiūrimas, skatinant teigiamą augimą. Neturintys sąlygų rūpintis mišku gali parduoti jį įmonėms, kurios specializuotai perka mišką ir pagal situaciją jį tvarko, augina toliau ar kerta.

Kodėl verta parduoti mišką?

Be abejo, nuosavo miško turėjimas – tai nemaži pinigai, priklausomai nuo situacijos puiki investicija, kuri ekonomiškai geriausiai atsiperka po daugelio metų, tačiau apčiuopiamą naudą teikia jau po kelerių metų. Bet pirmiausia – tai atsakomybė. Nusipirktą, paveldėtą ar kitaip įgytą mišką būtina tinkamai prižiūrėti, negalima palikti jo be priežiūros. Po audrų reikia atlikti miško valymo darbus, o kas kelerius metus ar dažniau – medžių būklės tikrinimą ir jų skiepijimą. Tam būtina skirti dalį savo laiko arba samdyti specialistus, galinčius tai padaryti. Neturint pakankamai ūpo ir laiko domėtis miško priežiūra, reikalingais atlikti darbais, naudinga apgalvoti miško pardavimo klausimą ir ilgai nedelsti. Toks žingsnis kai kuriais atvejais atneša daugiau pelno, nes neprižiūrėtas miškas dėl kenkėjų veiklos ir medžius užklupusių ligų ilgainiui nuvertėja.

Miško pirkimas, pardavimas: naudinga žinoti

Mūsų įmonė vertina tiek savo, tiek kitų darbą, laiką ir pastangas, todėl perka mišką aukšta rinkos kaina. Gerinant teikiamų paslaugų kokybę, taupant klientų ir mūsų laiką siūlome pirmiausia perskaityti mūsų pateiktą naudingą informaciją, padėsiančią pasiekti abipusiai palankių derybų.

Paruošiamieji darbai. Iš anksto su klientais suderinama ir numatoma patogi susitikimo ir miško apžiūros data ir laikas. Esame supratingi ir klientui negalint susitikti visada siūlome suderinti kitą tinkamą laiką, tik prašome pranešti apie negalėjimą atvykti. Sutartu laiku į vietą atvyksta mūsų specialistai ir apžiūrėję įvertina miško padėtį, būklę: jo plotą, tankumą, amžių, augančias medžių rūšis, ligas.

Aptariama kaina. Priklausomai nuo bendro miško ploto, jame augančių medžių rūšių ir medienos skaičiaus kvadratiniame hektare, pačių medžių amžiaus – yra gaunami skirtingi vertinimo rezultatai, todėl bendros kainos visais atvejais nėra. Be abejo, pagal visus miško kriterijus yra numatytos tam tikros sumos, jas įvertinus, sudėjus kiekvienam klientui yra nustatoma individuali kaina. Brangiausiai vertinami daugiamečių, tvirtų, lapuočių medžių miško plotai, tačiau tokiam miškui užaugti reikia daug laiko. Superkame ir jauno amžiaus mišką.

 Sudaroma sutartis. Aptarus kainą ir suderinus visas sąlygas sudaroma individuali sutartis. Nuo jos pasirašymo klientui nebereikia rūpintis miško priežiūra, visus darbus atliekame mes.

Navigacija
×