- Miškotvarkos projektai, leidimai kirsti -

Privačių miškų savininkai, norėdami savo miško valdoje atlikti medynų pagrindinius kirtimus, taip pat miško savininkai, kurių turimuose miško plotuose yra ir brandžių, ir pribręstančių medynų turi turėti vidinės miškotvarkos projektą.

Miškotvarkos projektas nėra būtinas jei miško plotas, kuriame yra galimi kirtimai, nėra didesnis nei 3 ha.

Miško savininkams, kurių valdose bus rengiamas miškotvarkos projektas, nepriklausomai nuo to, kokią valdos dalį sudaro brandus ar jauni medynai, miškotvarkos projektas bus rengiamas visai turimai valdai (t.y. 15 ha miško savininkui ūkinės priemonės bus projektuojamos 3 ha, o projektas rengiamas 10 metų laikotarpiui ir visai miško valdai). Miškotvarkos projektai mažesniems nei 10 ha valdoms yra rengiami 20 metų, o kurių plotas didesnis nei 10 ha – dešimčiai metų.

Norint užsisakyti miškotvarkos projektą reikia turėti šiuos dokumentus:

  • nekilnojamojo turto pažymą iš RC (registrų centro);
  • nuosavybės planelį, kuriame turi būti RC antspaudas ir regiono, kuriame yra miško sklypas, žemėtvarkos skyriaus antspaudas. Nuosavybes planelyje turi būti pažymėti Jūsų sklypo išorinių linijų ilgiai.

Norite pasinaudoti ES parama miškams? Jums reikalingas miškotvarkos projektas, net jei neketinante vykdyti jokių kirtimų.

Jei Jūsų miškas yra saugomose teritorijose ar dėl miško valdoje įregistruotų ir raudonojoje knygoje esančių objektų negalite vykdyti ūkinės veiklos, galite gauti kompensacijas už ūkinės veiklos apribojimus. Tokiu atveju Jums reikalingas miškotvarkos projektas.

UAB ,,Petro medis“ specialistai nemokamai suteiks kvalifikuotą konsultaciją visais miškotvarkos projektų rengimo klausimais.

Jums pageidaujant, už sutartą kainą galime parengti miškotvarkos projektą kelių savaičių bėgyje. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis mob. nr. 86 86 82 974, 86 86 82 976 arba el. paštu petromedis@gmail.com.

 

Navigacija
×